Romper lange mouw, wol, oudroze (60-90)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Joha - baby romper lange mouw, wol, oudroze (50-90)

Baby romper van 100% wol, kleur oudroze. 

Ook beschikbaar in:
  • 50
  • 60
  • 70
  • 80
  • 90

notifications_active Selecteer a.u.b. uw maat

DEZELFDE DAG VERZENDEN
vóór 15.30 uur (ma-vr)
LAGE VERZENDKOSTEN
vanaf €4,50 in NL
GRATIS VERZENDING
vanaf €100,- in NL
RECHT OP RETOUR
binnen 30 dagen

Baby romper van 100% wol, kleur oudroze. Het basimodel romper van de bekende Joha-kwaliteit: zacht, degelijk en machine wasbaar.


nord.png

Joha
J 62515 122 15715
Model
romper
Materiaal
wol 100%
Merk
Joha
Keurmerk
Oekotex 100
Kleur
rood/roze/paars
Functie
Onderkleding

Materiaal: 100% merinowol.
De wol krijgt een superwashbehandeling waardoor de artikelen op 40 °C gewassen kunnen worden op een wolwasprogramma en met een wolwasmiddel. Ook als het artikel een keer per ongeluk bij de verkeerde was terecht komt, zal het niet krimpen en blijft de vorm behouden. Na het wassen moeten de producten in vorm getrokken worden. Deze superwashbehandeling, waarbij chloor gebruikt wordt, gebeurt in een gesloten systeem zodat het chloor niet in het milieu terecht komt.
De wol is mulesing vrij, Joha heeft een dierenwelzijnscertificaat. De wol heeft een oeko-tex standard 100 certificaat wat onder andere inhoudt dat de producten vrij zijn van schadelijke stoffen.

Joha kindermaten

 

Leeftijd

Joha maat

Internationale maat

hoofdomtrek

prematuur

40

40/44

34 cm

0-1 maand

50

50

37 cm

1-4 maand

60

56/62

41 cm

4-9 maand

70

68/74

45 cm

9-12 maand

80

80

48 cm

1-2 jaar

90

86/92

50 cm

3-4 jaar

100

98/104

52 cm

4-5 jaar

110

110

52 cm

6-7 jaar

120

116/122

54 cm

8-9 jaar

130

128/134

54 cm

9-10 jaar

140

140

56 cm

11-12 jaar

150

146/152

56 cm


                     

Joha * natuurlijke zachtheid, met zorg gemaakt

Soms zijn het juist de simpelste dingen die het meeste verschil maken.
Joha is daar een prachtig voorbeeld van. Dit Deense merk, opgericht in 1963, staat al generaties lang bekend om kleding die voelt als een tweede huid; zacht, puur en comfortabel voor jong én oud.

De kracht van Joha ligt in de combinatie van vakmanschap en natuurlijke materialen. Vooral merinowol speelt daarin een hoofdrol: ademend, temperatuurregulerend en uitzonderlijk zacht.
Het houdt je warm op koude dagen en juist koel wanneer het warmer wordt. Daardoor is het niet alleen perfect voor baby’s en kinderen, maar ook ideaal voor volwassenen die kiezen voor comfort en kwaliteit, elke dag opnieuw.

Achter die zachtheid zit meer dan alleen comfort.
Joha werkt al sinds het begin met veel aandacht voor mens en milieu. De wol voldoet aan de strengste eisen van het Oeko-Tex Standard 100 keurmerk en is volledig mulesingvrij. Hoewel niet alle wol biologisch is, wordt de impact op het milieu zo laag mogelijk gehouden met bewuste keuzes in materialen en productieprocessen.

Ook praktisch gezien is Joha een fijne keuze. Dankzij een speciale superwashbehandeling kunnen veel items gewoon op 40 °C gewassen worden, zonder dat ze krimpen of hun vorm verliezen.
Zelfs als iets per ongeluk bij de verkeerde was belandt, blijft de kwaliteit behouden. De behandeling gebeurt in een gesloten systeem, zodat gebruikte stoffen niet in het milieu terechtkomen. De kleding is bovendien slijtvast en gemaakt om lang mee te gaan. Dat betekent minder snel vervangen, minder afval en dus een duurzamere garderobe. Iets waar je je goed bij voelt.

De productie vindt plaats in het westen van Oekraïne, waar gewerkt wordt onder veilige omstandigheden en met eerlijke beloning voor de medewerkers. Die zorg en aandacht zie je terug in elk detail: van de pasvorm tot de afwerking.

De collectie zelf is tijdloos en rustig, met zachte kleuren en fijne basics die je moeiteloos combineert.
Van rompertjes en pyjama’s tot comfortabele lagen voor volwassenen. Alles is ontworpen om in te leven, te bewegen en je goed in te voelen.

Met Joha kies je voor zachtheid met een verhaal. Voor kwaliteit die blijft en comfort dat je elke dag opnieuw waardeert. 

   

Je bent misschien ook geïnteresseerd in